Onyx Black Jack

Jeśli chcesz zająć się nagrywaniem lub produkcją muzyki, będziesz potrzebował interfejsu dźwiękowego, a więc zewnętrznej karty dźwiękowej z kompletem wejść i wyjść. Od kilku lat znani producenci interfejsów zauważyli potencjał w rynku domowych producentów i zaczęli tworzyć sprzęty przeznaczone właśnie dla muzyków-amatorów.

Dzięki temu możesz kupić przynajmniej kilka wysokiej jakości kart od czołowych producentów za niewielkie pieniądze. Jednym z najlepszych dostępnych na rynku interfejsów jest Onyx Black Jack.

Każdy zainteresowany sprzętem muzycznym dobrze kojarzy amerykańską markę Onyx z wielkogabarytowych konsolet i wysokiej jakości wzmacniaczy. Tymczasem Black Jack to niewielkie, ale solidnie wykonane pudełko, które zapewnia tę samą jakość brzmienia za kilkaset złotych.

Onych Black ma dwa wysokiej jakości przetworniki, wejścia XLR i wyjścia na słuchawki i monitory studyjne. Dodatkowo istnieje możliwość przełączenia pracy przetworników w tryb Hi-Z, dzięki czemu nagrania gitary elektrycznej zabrzmią lepiej.